SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Västerås Innebandy

 
Kom i kontakt med Västerås Innebandy

Besöksadress

VÄSTERÅS INNEBANDY

Västerås Innebandy

Sjöhagsvägen 7
721 32 Västerås

 

KANSLI PERSONAL

Västerås Innebandy Kansli
kansli@vib.se

Monika Dalenius
In-& utbetalningar
monika@vib.se
021-149099

 

ÖPPETTIDER KANSLI 

Måndag: 09.00-12.00
Tisdag: 14.30-19.30
Onsdag: 09.00-12.00
Torsdag: 09.00-12.00
Fredag: STÄNGT

Kontakt Västerås Innebandy Dam
Per-Inge Hellman

076-569 07 35

per-inge.hellman@vasteras.se

Kontakt Västerås Innebandy Herr

Tränare: Jonathan Eriksson, 070-7579480, jonathan.eriksson@vib.se

Lagledare: Anna Nordström, 070-8198854, anna.nordstrom@vib.se

Lagkapten: Jacob Phalm, 072-2535828, jacob.phalm@vib.se

Sportgrupp: sportgrupp.herr@vib.se

 
VÅRA SPONSORER